6-7-8 Eylül 2013 Rock’n Coke’da Buluşalım

Rock’n Coke 2 yıl aradan sonra tekrardan festival severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Önemli kaynaklardan Rock’n Coke 2013 adına edindiğimiz bilgiler aşağıdaki şekilde:

6f57710e 00fb 4143 906e 17213b3833eb 6 7 8 Eylül 2013 Rockn Cokeda Buluşalım

Coca-Cola tarafından, kültür, sanat, müzik, tasarım ve eğlence alanlarında proje üretimi ve yönetimi yapan Showhow organizasyonuyla düzenlenecek olan Rock’n Coke Festivali, 6 – 8 Eylül 2013 tarihileri arasında, Hezarfen Havaalanı’nda sekizinci kez müzikseverlerle buluşuyor. Rock’n Coke Festivali’nin yabancı sanatçı organizasyonu, Avrupa’nın en çok tanınan ve bölgenin en büyük festival organizatörlerinden biri olan Sziget, yerli sanatçı seçimi ise, Garaj Müzik işbirliği ile gerçekleştirilecek.

Rock’n Coke Festivali, 2013 yılında da eğlence ve etkinlik alanı aktivitelerinin yanı sıra; güçlü programı ve kamp alanı ile unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak.

Sziget Hakkında
1993 yılında kurulan Sziget Cultural Management Ltd. Macaristan pazarının en büyük festival organizasyon firmasıdır. 2011 yılında “Avrupa’nın En Büyük Festival Ödülü”nü kazanan Sziget Festivali, 2012 yılında “Avrupa’nın En İyi Orta Ölçekli Festival Ödülü”nü kazanan Balaton Sound da dahil olmak üzere, bir çok festival ve organizasyon bu firmaya aittir. Sziget Ltd. Macaristan’ın en büyük çocuk organizasyonunu, ülkede çok popüler olan VOLT Festivali’ni ve yine Macaristan’ın en büyük gastronomi festivalini de düzenlemektedir. Sziget Ltd. sadece Macaristan’da değil, Transilvanya, Romanya’nın en önemli müzik festivali olan Peninsula Festival gibi, bölgede bir çok farklı festival de düzenlemektedir.

Rock’n Coke Hakkında
2003 yılından bu yana Coca-Cola tarafından düzenlenen ve müzik ve organizasyon kalitesini hep koruyan Rock’n Coke, bu özelliğiyle adeta yeni neslin geleneksel buluşma noktası haline gelirken, aynı zamanda adını Avrupa’nın önde gelen rock festivalleri arasına yazdırdı. Yourope – Avrupa Festivaller Birliği üyesi olan Rock’n Coke sahnesi şimdiye kadar çeşitli ülkelerden 101 yabancı, 98 yerli grup olmak üzere toplam 550’den fazla müzisyeni ağırladı. 7 festivalde yaklaşık 300 binden fazla izleyiciye ev sahipliği yapan Türkiye’nin en büyük açık hava etkinliği Rock’n Coke’ta bugüne kadar; The Cure, Korn, Linkin Park, Muse, 50 Cent, Pet Shop Boys, The Prodigy, Iggy Pop, Placebo, Simple Minds, Suede, Nine Inch Nails, Kaiser Chiefs, Jane’s Addiction, Santigold, Juliette and the New Romantiques, The Rasmus, Offspring, The Smashing Pumpkins, Chris Cornell, Franz Ferdinand ve Manic Street Preachers, Skunk Anansie, Travis, Moby, Motörhead, Limp Bizkit, Paolo Nutini, Mogwai, Thievery Corporation gibi büyük isimler sahne aldı.

Kaynak: http://www.alemfm.com/HaberDetay.aspx?ID=305

rockn coke 2013 6 7 8 Eylül 2013 Rockn Cokeda Buluşalım

Rock’n Coke 2013, 6 – 8 Eylül 2013’te Hezarfen Havaalanı’nda. Bu sene sekizincisi düzenlenecek olan Rock’n Coke, Coca-Cola, Showhow organizasyonu ve Avrupa’nın en büyük festival organizatörlerinden Sziget işbirliği ile gerçekleşecek. Rock’n Coke Festivali’nin yabancı sanatçı organizasyonu,Sziget, yerli sanatçı seçimi ise, Garaj Müzik işbirliği ile gerçekleştirilecek.

Kaynak: http://www.dreamtv.com.tr/content/5573/rock_n_coke_2013_6_8_eylul_de_hezarfen_havaalani_nda.html

rockn coke 6 7 8 Eylül 2013 Rockn Cokeda Buluşalım

Türkiye ’nin en büyük açık hava müzik etkinliği Rock’n Coke, 6–8 Eylül 2013 tarihleri arasında Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirilecek. Bu sene Showhow organizasyonu ve Avrupa’nın en büyük festival organizatörlerinden Sziget işbirliği ile sekizinci kez düzenlenecek Rock’n Coke Festivali’nin yabancı sanatçı organizasyonu, Avrupa’nın en çok tanınan ve bölgenin en büyük festival organizatörlerinden biri olan Sziget, yerli sanatçı seçimi ise, Garaj Müzik işbirliği ile gerçekleştirilecek.
Sziget Festivali’nin bu yılki sanatçı listesinde, Blur, Azelia Banks, Boys Noize, Triggerfinger, Parov Stelar Band, Oscar Mulero, Nicky Romero, Die Arzte, The Bots, Hadouken!, Seeed ve Deichkind gibi isimler bulunuyor.

Kaynak: http://www.populermuziginrenkleri.com/haber/rockn-coke-2013-6-8-eylul-de/index.html

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 9 = 15

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com