Hindistanlı Bir Kadın 5 Kardeşin Hepsiyle Evli!

Hindistan’da 21 yaşındaki bir kadının, beş kardeşle evli olduğu ortaya çıktı. Rajo Verma, küçük oğlunun babasının hangi eşi olduğunu bilmiyor.

hindistanlı kadın Hindistanlı Bir Kadın 5 Kardeşin Hepsiyle Evli!

Hindistan’ın kuzeyinde küçük bir köyde yaşayan Rajo Verma, hepsi kardeş olan beş kocasıyla birlikte yaşıyor.

21 yaşındaki genç kadın, dört yıl önce ilk olarak görücü usulüyle eşi Guddu’yla evlenmiş ancak daha sonra damadın diğer dört kardeşiyle de evlenmeye başlamış.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan Verma, “Başlarda biraz garipti. Eşlerime olan sevgim eşit. Çocuğumun babasının kim olduğunu da bilmiyorum ancak bunun bir önemi yok” dedi. Verma’nın ilk eşi Guddu ise, “Verma’yla sırayla cinsel ilişkiye giriyoruz. Eşimi kıskanmıyorum. Biz büyük ve mutlu bir aileyiz” dedi.

Yedi kişilik aile, bir odalı evde battaniyeler üzerinde uyuyor. Beş kocasıyla yaşadığı hayattan memnun gözüken Verma, “Bir çok evli kadından daha çok ilgi görüyor, daha çok seviliyorum. Hayatımdan çok memnunum’’ dedi.

Hindistan’ın kırsal kesimlerinden çok eşlilik sıkça görülüyor. Özellikle erkek egemen bölgelerde, bir kadının birden fazla eşinin olması normal karşılanıyor. Kardeşlerin aynı eşle evlenmesinin nedeni ise aileye ait toprakların aile içinde kalmasını sağlamak.

Kaynak: ntvmsnbc

6 Responses to “Hindistanlı Bir Kadın 5 Kardeşin Hepsiyle Evli!”
  1. Mustafa Çakmak 19 Mart 2013
  2. Burak Uluocak 19 Mart 2013
  3. Musa Kaya 20 Mart 2013
  4. Berk Altunkılıç 26 Mart 2013
  5. hüseyin 27 Mart 2013
  6. Absolutely1 27 Mart 2013

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 1 = 7

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com